071-32319174/021-91090789

درباره ما

درباره کاکوهاست

کیفیت هدف ماست

گروه میزبانی کاکو هاست از سال 2011 فعالیت خود را در زمینه خدمات هاستینگ آغاز نموده است. هدف ما ابتدا ارائه خدمات میزبانی وب و دامنه بوده است و با توجه به نیاز های کاربران مختلف در زمینه های مختلف به مرور زمان بیشتر نیاز هایی که کاربران نیاز داشته اند برطرف نموده ایم و سرویس مای مورد نیاز شما کاربران گرامی را اضافه نموده ایم به محصولات سایت.

محصولات خدمات میزبانی کاکو هاست شامل خدمات :هاست لینوکس سی پنل و دایرکت ادمین در سرور های داخل کشور و خارج کشور ,ثبت دامنه های بین المللی و ملی ,ارائه سرور اختصاصی از ایران و اروپا و امریکا,سرور های مجازی از ایران و اروپا و امریکا ,هاست ویندوز ایران و خارج کشور,هاست دانلود,گواهینامه های امنیتی SSL , سامانه پیام کوتاه و نمایندگی میزبانی وب در ایران و خارج کشور بوده است

نام مدیر مسئول کاکوهاست :احمدبیات

چرا کاکوهاست را انتخاب کنیم ؟

کیفت

تهیه سرور های با کیفیت و از دیتا سنتر هایی که در کلاس حرفه ای دارند در حال ارائه خدمات میکنند خدمات و محصول های ما را متمایز ساخته است.

محصولات

ارائه محصولات هاستینگ , سرور مجازی و اختصاصی , ثبت دامنه , گواهی نامه های امنیتی SSL , هاست دانلود , هاست دانلودو ....

ارزش

با توجه به اینکه سیاست کاری ما ارائه کیفیت مناسب در سرویس هایی که ارائه میکنیم میباشد و هیچ وقت کیفیت را فدای ارزانی نمیکنیم.

نوآوری

با توجه به سیاست جدید ما در سال 2016 به بعد یک سری تحقیقات جدید در زمینه نوآوری محصولات و خدمات در حال شکل گیری هست و به زودی این دست آورد های جدید رونمایی میشود.


+11

سال حضور در مارکت

+10000

خدمات ارائه شده

+3000

مشتری از سراسر ایران