با توجه به تحریم های موجود علیه کشور، رجیسترار ریسلو محدودیت هایی را در خصوص ثبت دامنه های جدید در نظر گرفته است که در این اطلاعیه شما را از جزئیات آن مطلع می نماییم.

مطابق اطلاعیه این رجیسترار، از تاریخ ۲۷ تیرماه امکان ثبت دامنه جدید در اکانت هایی که آدرس یا تلفن آنها مربوط به ایران باشد وجود ندارد. با این حال امکان مدیریت و تمدید دامنه های قبلی ثبت شده همچنان امکانپذیر خواهد بود و دامنه های قبلی ثبت شده بدون هیچگونه مشکلی و مانند گذشته در دسترس خواهند بود.

با توجه به تجربه 6 ساله کاکوهاست، تلاش گردیده این تغییر هیچگونه اختلالی در ثبت سفارش ها در وب سایت ایجاد ننماید و این اطمینان به شما کاربران محترم داده می شود که انتقال تمامی دامنه های شما به شکلی مطلوب و ایمن به رجیسترار دیگر بزودی و ضمن اطلاع رسانی خدمت شما انجام پذیرد.

در این فاصله از شما تقاضا میکنیم با شکیبایی و مطالعه اطلاعیه های رسمی این شرکت، با ما جهت مدیریت هرچه بهتر این مشکل همکاری نمایید.

بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۸:۳۸

با احترام به اطلاع می رسانیم امکان ثبت دامنه از طریق وب سایت شرکت وجود دارد و تمامی ثبت ها حداکثر ظرف مدت ۱ ساعت انجام می شود.

ثبت دامنه توسط نمایندگان محترم دامنه نیز ضمن ارایه مشخصات خارج از کشور برای کاربران در هنگام ثبت وجود دارد.

مجددا از تمامی کاربران محترم خواهشمندیم به شایعات منتشر شده توسط عده ای سودجو توجه نکنند و جهت اطمینان از عدم ایجاد هرگونه اشکال برای دامنه های خود همانگونه که در تمامی اطلاعیه های این شرکت به اطلاع رسیده است از انتقال دامنه های خود به سایر رجیسترار ها خودداری فرمایید.

با توجه به اینکه مالکیت دامنه شما قطعی بوده و امکان مدیریت دامنه ها تا چند ماه آینده وجود خواهد داشت، از شما تقاضا می کنیم با شکیبایی خود جهت یافتن جایگزین مناسب و مطمئن با ما همکاری نمایید.

بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۱۲:۲۳

جهت شفاف سازی در خصوص شایعات منتشر شده توسط برخی سودجویان که باعث نگرانی هایی برای برخی کاربران محترم گردیده، موارد زیر را به اطلاع می رسانیم:

- ریسلو توسط یک شرکت امریکایی خریداری نشده است بلکه دلیل محدودیت اعمال شده، محدودیت های بانکی در اتحادیه اروپا می باشد.
- ریسلو یک شرکت هلندی است. این شرکت هیچگاه هندی نبوده است.
- مالکیت دامنه های شما ضمن این محدودیت ها به هیچ وجه سلب نخواهد شد.
- دسترسی به دامنه های شما همواره و تا پایان اعتبار دامنه شما وجود خواهد داشت.
- پس از فرصت ۴ ماهه ارایه شده نیز همچنان امکان انتقال دامنه شما به سایر رجیسترارها فراهم خواهد بود.
- انتقال دامنه به سایر رجیسترارهای مستقر در اتحادیه اروپا برای شما به همین اندازه ریسک تحریم به همراه خواهد داشت.

در نهایت هیچگونه تهدیدی علیه دامنه های شما وجود ندارد و نگرانی های منتشر شده توسط برخی افراد تنها جهت سودجویی از شرایط ایجاد شده است.

kakohost در حال اطمینان یافتن از انتخاب رجیسترار جدید و ایجاد شرایط مطمئن برای شما کاربران محترم است و در زمان مقتضی شرایط را طی اطلاعیه رسمی خدمت شما عزیزان اعلام خواهد نمود.


بروزرسانی ۲۸ تیرماه ساعت ۲۲:۱۱

گزارشاتی در خصوص ارسال ایمیل توسط برخی شرکت ها و اشخاص جهت سوء استفاده از شرایط ایجاد شده با ارایه اطلاعات غلط و کسب سود در ازای ایجاد نگرانی برای کاربران دریافت گردیده است.

از شما کاربران عزیز تقاضا می شود از توجه به این ایمیل ها خودداری فرمایید و جهت پیگیری قضایی آنها را به واحد رسیدگی به جرایم این شرکت به آدرس abuse-at-kakohost.com ارسال فرمایید.


بروزرسانی 7 مردادماه ساعت 11:21

با شرکت atakdomain ترکیه به توافق رسیدیم برای انتقال دامنه ها به این شرکت در مورد تحریم هیچ مشکلی با این رجیسترار وجود ندارد و مشکلی در آینده برای تحریم وجود ندارد.
لطفا کاربران تا 6 ماه دیگر وقت برای انتقال دارید در این مدت دامنه خودتون تمدید کنید تا انتقال انجام شود
هر سوالی بود با بخش پشتیبانی یا با شرکت در تماس باشیدTuesday, July 18, 2017

« برگشت