Започнете го вашето пребарување за совршен домен...

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Трансфер Регистрирај

Регистрирај домен

.COM
.NET
.ORG
domain

Закупи хостинг

За вашата доверба кон нас, ние Ви гарантираме 99,9% стабилност на нашите услуги и повеќе од стандардите кај други провајдери. Контактирајте не веднаш. Ние ви гарантираме успех.

Регистрирај домен

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Изврши уплата

Избрани про-фактури со вкупен износ за плаќање. За да извршите уплата Ве молиме изберете го вашиот начин на уплата.

База на знаења

Имате прашање? Започнете го вашето пребарување на одговори тука...

Започнете го вашето пребарување за совршен домен...

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Трансфер Регистрирај

Регистрирај домен

.COM
.NET
.ORG
domain

Закупи хостинг

За вашата доверба кон нас, ние Ви гарантираме 99,9% стабилност на нашите услуги и повеќе од стандардите кај други провајдери. Контактирајте не веднаш. Ние ви гарантираме успех.

Регистрирај домен

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Изврши уплата

Избрани про-фактури со вкупен износ за плаќање. За да извршите уплата Ве молиме изберете го вашиот начин на уплата.

База на знаења

Имате прашање? Започнете го вашето пребарување на одговори тука...

ads

Услуги

مشاهده سرویس ها و قیمت های ما

22
21

از9000

تومان

از9000

تومان

میزبانی اپلیکیشن

poly

درباره این سرویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

22
21

از19000

تومان

از19000

تومان

سرور ابری

poly

درباره این سرویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

22
21

از29000

تومان

از29000

تومان

هاست وردپرس

poly

درباره این سرویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

22
21

از39000

تومان

از39000

تومان

سرور اختصاصی

poly

درباره این سرویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

فروش ویژه

از ۲۵۰۰۰۰ تومان / ماهانه

AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core

RAM: 64 GB DDR4

Drives: 2x 512 GB NVMe SSD

Port: 10G

hgh

Најнови корисни информации

Погледнете ги нашите најнови акции и промоции

افزایش قیمت سرویس های سرور مجازی

درود  متاسفانه دو عامل باعث قیمت ها در سرورها مجازی شده است  اولین مورد اینکه دیتا سنتر افزایش قیمت 10 درصدی در قیمت ها از اول سال 2022 به دلیل افزایش قیمت مواد خام و برق برروی سرویس ها اعمال کرده ...

Повеќе

مهم و فوری: کشف یک آسیب پذیری بحرانی 17 ساله در سرویس Windows DNS Server با درجه وخامت 10

مایکروسافت در اطلاعیه ای مهم خبر از کشف یک آسیب پذیری بحرانی با درجه وخامت 10/10 منتشر کرد (CVE-2020-1350) این آسیب پذیری باعث می شود که فرد مهاجم بدون هیچگونه دسترسی بتواند با ارسال یک Query مخرب به DNS Server ...

Повеќе

اضافه شدن شماره های جدید برای تماس با شرکت

درود  با توجه به نیاز افزایش خطوط شرکت معطل نموندن کاربران برای تماس با شرکت شماره های جدید برای مرکز تماس اضافه شد. شماره های جدید به شرح زیر میباشند 021-91090789 071-91090789   کاکو هاست kakohost.com  

Повеќе

چرا ما را انتخاب کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.